Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susitiko du skirtingus tikslus užsibrėžę klubai. Prienų „Labas GAS“ (4-26) savo arenoje po banguotos kovos 84:94 (18:26, 32:24, 16:22, 18:22) krito prieš Klaipėdos „Neptūną“ (15-15).

Šeimininkai rungtynes pradėjo spurtu 7:0 ir kėsinosi greitai pabėgti į priekį, tačiau svečiai atsitiesė net nepanaudoję minutės pertraukėlių (9:9). Antrajame ketvirtyje Rokas Gustys keletą kartų efektingai asistavo Matui Jogėlai, o „Neptūno“ persvara tapo dviženkle – 35:25.

„Labas GAS“ su tuo nesitaikstė, o vyšnia ant torto tapo prieš pat ilgąją pertrauką iš savo aikštės pusės švystelėtas Kyano Andersono metimas (50:50).

Vėliau „Neptūnas“ susigrąžino iniciatyvą, bet solinę atkarpą surengė Domantas Vilys, susmeigęs du tritaškius paeiliui, o netrukus greitoje atakoje ir išlyginęs rezultatą – 74:74. Dar kartą rezultatą lyginti teko ir Karoliui Giedraičiui – 78:78. Mindaugo Brazio auklėtiniams dar kartą truktelėjus į priekį, šeimininkai prisivijo tik po greitos Dariaus Tarvydo atakos – 82:83.

Lemiamoje rungtynių stadijoje Klaipėdos klubas jau buvo gerokai užtikrintesnis ir paskutinėmis atakomis net sugebėjo pasiekti dviženklę pergalę.

Prienų klubas šiame mače neturėjo suspenduoto vyriausiojo trenerio Mariaus Kiltinavičiaus, kuris rungtynes sekė iš tribūnų. Prie komandos šturvalo jį pavadavo asistentas Andrius Ulčickas.

Efektyvią akistatą surengė priešingose barikadų pusėse atsidūrę broliai Tauras ir Matas Jogėlos. Vyresnėlis T. Jogėla Prienų klube buvo efektyviausias su 21 naudingumo balu, o jaunėlis M. Jogėla atsakė dvigubu dubliu – 17 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 30 naudingumo balų.

„Labas GAS“ dar iki šio susitikimo buvo patyrę tris pralaimėjimus paeiliui, o „Neptūnas“ pergalių seriją pratęsė iki keturių.

Tarpusavyje komandos šį „Betsafe-LKL“ sezoną buvo susitikusios du kartus ir abu mačai baigėsi vienženklėmis „Neptūno“ pergalėmis – 99:92 bei 80:75. Uostamiesčio atstovai gerokai solidesnes pergales prieš prieniškius skynė Karaliaus Mindaugo taurėje („Citadele KMT“) – 110:89 ir 105:72.

Iki šiol tik apie atkrintamąsias galvojęs „Neptūnas“ šiuo triumfu jau pavijo šeštąją vietą užimančius Jonavos „CBet“ (15-14). Tuo tarpu prieniškių galimybės pakilti iš paskutiniosios vietos ir pavyti laipteliu aukščiau esančius „Gargždus“ (6-23) išlieka itin miglotomis.