Įspūdingą pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo Permės „Parma“ komanda.

Kazio Maksvyčio treniruojama ekipa namuose po trijų pratęsimų 108:101 (24:24, 17:14, 19:20, 16:18, 6:6, 15:15, 11:4) palaužė Nur Sultano „Astana“ klubą.

Įspūdingai išplėštas trečias pratęsimas, kai paskutinę antrojo pratęsimo sekundę „Parma“ legionierius Jeremiah Hillas beveik iš pusės aikštės pataikė tritaškį.

Tačiau trečiajame pratęsime „Parma“ jau įrodė savo pranašumą.

Adas Juškevičius per 42 minutes pelnė 15 taškų (2/4 dvit., 1/4 trit., 8/8 baud.), atkovojo 5, perėmė kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas, bet 8 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Eigirdas Žukauskas per 45 minutes surinko 12 taškų (3/6 dvit., 1/8 trit., 3/3 baud.), atkovojo 8, perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

J. Hillas nugalėtojams pelnė 32 taškus, 18 surinko Marekas Mejerio.

Pralaimėjusiems po 28 taškus pelnė Anthony Hickey ir Jaylenas Barfordas.

4 pergales ir 4 pralaimėjimus surinkęs Permės klubas Vieningoje lygoje užima 7-ą vietą.