Aštuonioliktą pergalę 21-ose Rusijos vyrų krepšinio superlygos A diviziono rungtynėse iškovojo antrąją vietą trylikos komandų turnyre užimantis Antano Sereikos treniruojamas Kazanės "Uniks" klubas su trimis lietuviais, pirmadienį svečiuose 93:59 (29:11, 22:11, 19:20, 23:17) sutriuškinęs šeštojoje pozicijoje esančią Giedriaus Gusto Maskvos srities "Dinamo" (11 pergalių ir 11 pralaimėjimų) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 18 taškų įmetęs Jegoras Meščeriakovas bei Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai, pelnę atitinkamai 17 ir 14 taškų.

K. Lavrinovičius per 22 minutes pataikė visus 3 tritaškius, 1 dvitaškį iš 3, realizavo visus 6 baudų metimus, atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, o 25 minutes rungtyniavusio D. Lavrinovičiaus sąskaitoje 5 taiklūs dvitaškiai iš 8, visi 4 baudų metimai, 8 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas bei 2 blokuoti varžovų metimai.

Tik 16 su puse minutės žaidęs Saulius Štombergas šįsyk pelnė tik 3 taškus (dvitaškiai 0/1, tritaškiai 1/5) ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo Giedrius Gustas, pelnęs 15 taškų, atkovojęs 2 ir perėmęs 1 kamuolį bei atlikęs rezultatyvų perdavimą. Per 30 minučių įžaidėjas iš Lietuvos prametė abu tritaškius, tačiau pataikė 7 dvitaškius iš 10 ir vienintelį baudos metimą.

Čempionate pirmauja nugalėtojo titulą ginantis Maskvos CSKA klubas - 19 pergalių ir 3 pralaimėjimai.