„Optibet A lyga“ įgauna pagreitį. Trečiajame ture „Kauno Žalgirio“ futbolininkai pateisino favoritų statusą ir po atkaklios kovos nugalėjo Vilniaus „Riterių“ komandą.

Kauno ekipa sostinės klubą šeštadienį popiet įveikė 2:1 (1:0).

Į priekį kauniečiai išsiveržė labai anksti, kai trečią rungtynių minutę varžovų vartininką įveikė K. Šilkaitis.

Vis dėlto, didžioji dvikovos intriga persikėlė į antrąją rungytnių pusę. 53 minutę rezultatą išlygino L. Kochanauskas ir atrodė, kad svečiai iš Vilniaus po truputį perima iniciatyvą i savo rankas, tačiau netrukus reikalai apsivertė aukštyn kojomis.

„Riteriai“ lygiu rezultatu džiaugėsi tik keturias minutes. Jau 57 minutę pranašumą „Kauno Žalgirio“ komandai sugrąžino puikiai situacija puolime pasinaudojęs legionierius P. Otele.

Per likusį laiką nė vienai komandai pasižymėti nepavyko.

Kauno ekipa kol kas yra čempionato lyderė. Žalgiriečiai sezoną pradėjo pergalėmis prieš „Bangą“ (1:0) ir „Nevėžį“ (5:0). Dabar jų sąskaitoje jau yra devyni taškai.

Koronaviruso židinį prislopinę „Riteriai“ dar ieško savo formos. Sostinės ekipa sužaidė tik antrąsias rungtynes, o pirmąją dvikovą šios savaitės viduryje prieš Vilniaus „Žalgirį“ pralaimėjo (0:2).