Jaunieji Kauno „Žalgirio“ ekipos krepšininkai pateko į Romoje vykstančio „Nike International Junior Classification Tournaments“ turnyro pusfinalį.

Antrosiose C grupės rungtynėse kauniečiai 91:74 (16:21, 22:13, 22:25, 31:15) įveikė „Stella Azzura“ ekipa ir užėmė pirmąją vietą grupėje.

Sekmadienį vyksiančiame pusfinalio susitikime kauniečiai rungtyniaus su Las Palmo „Kalise Gran Canaria“ klubu. Šių rungtynių nugalėtojas užsitikrins vietą į Berlyne vyksiantį pagrindinį aštuonių komandų turnyrą.

Aikštės šeimininkai susitikimą paradėjo spurtu 8:0, tačiau žalgiriečiams kėlinio viduryje buvo pavykę gerokai priartėti - 8:11. „Stella Azzura“ Dar kartą atitolo (20:12), tačiau kauniečiams ir vėl pavyko priartėti - 21:16.

Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ perėmė iniciatyvą ir įpusėjus ketvirčiui Karolis Babkauskas pirmą kartą persvėrė rezultatą kauniečių naudai - 30:29. Antrąją kėlinio pusę kauniečiai laimėjo 8:5 ir įpusėjus mačui turi keturių taškų persvarą - 38:34.

Antroje susitikimo pusėje kauniečiai perėmė iniciatyvą ir puikiai sužaisto ketvirtojo kėlinio dėka iškovojo įtikinamą pergalę. Paskutinį ketvirtį žalgiriečiai laimėjo net 31:15.

„Žalgiris“: G.Staniulis 26 (dvitaškiai 9/12, baudos 8/17, 12 atk. kam., 11 išprov. praž.), K.Babkauskas 16, R.Jakštas 15, V.Čižauskas 14.

„Stella Azzura“: G.Della Cave ir G.Ricci - po 13, S.Colonnelli 10.