Ispanijos futbolo čempionato 24 turo puošmena tapo Katalonijos derbis tarp Barselonos „Espanyol“ ir „Barcelona“ klubų.

„Barcą“ skyrė vos kelios akimirkos nuo gėdingo pralaimėjimo kaimynams, bet jiems pavyko išsigelbėti prieš pat finalinį teisėjo švilpuką (2:2).

Pedri jau 2 minutę išvedė svečius į priekį, bet stadiono šeimininkai prieš pertrauką išlygino rezultatą po Sergi Dardero įvarčio (40 min.).

Antrame kėlinyje „Barcelona“ įmušė įvartį, bet teisėjai po VAR peržiūros įžvelgė nuošalę.

64 minutę jau triumfavo „Espanyol“ fanai, kai gražiu tolimu smūgiu pasižymėjo Raulis de Tomasas.

Rungtynių pabaigoje teisėjas padalino raudonių kortelių, iš aikštės išvarydamas du „Espanyol“ žaidėjus (Nico Ribaudo ir Manu Morlanesą) ir vieną „Barcos“ atstovą (Gerardą Pique).

„Espanyol“ jau užuodė pergalę, tačiau 6-ąją teisėjo pridėto laiko minutę „Barcelona“ išsigelbėjo: po Adama Traore perdavimo į baudos aikštelę įkirtęs Luukas de Jongas taikliai smūgiavo galva – 2:2.