Lenkijoje vykstančiame Europos jaunių (iki 18 metų) bei jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate bronzos medalį jaunių 200 m sprinto lenktynėse iškovojo kanojininkas Vadimas Korobovas.

Sekmadienį finale Vadimas Korobovas distanciją įveikė per 44,148 sekundės ir vos 0,212 sekundės atsiliko nuo aukso medalį iškovojusio vengro Jonatano Hajdu bei 0,200 sekundės - nuo sidabru pasipuošusio ruso Nikolajaus Melešnikovo.

Taip pat sekmadienį jaunių sprinto lenktynių finale startavęs baidarininkas Rokas Puzonas liko devintas.

Sekmadienį jaunimo varžybų 500 m nuotolyje B finale irklavęs baidarininkas Mindaugas Maldonis finišo liniją kirto ketvirtas ir bendroje įskaitoje užėmė 13-ąją vietą, o baidare dviviete B finale nefinišavę A rvydas Linkevičius ir Viktoras Čaplinskis galutinėje rikiuotėje liko 18-i.

Sekmadienio popietę besitęsiančių 200 m sprinto varžybų finaluose startuos dar du lietuviai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.