vadimas korobovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vadimas korobovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vadimas korobovas“.

Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate – įtikinama favorito pergalė

Trakuose tęsiasi Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Šeštadienį – antrąją varžybų dieną buvo išdalinta 11 medalių komplektų 1000 m distancijose. Įdomiausia kova vyko vienviečių baidarių rungtyje, kur buvo kovojama ne tik dėl aukso medalio, bet ir dėl vietos Lietuvos rinktinėje, kuri vyks į pasaulio čempionatą. Įtikinamą pergalę iškovojo favoritu laikytas Andrejus Olijnikas. 1000 m nuotolį Lietuvos čempionas įveikė per 3 min. 40,843 sek.
2023-07-01

Baidarių ir kanojų irkluotojai jau žvelgia į kovą dėl olimpinių kelialapių

Kanojininkai Vadimas Korobovas ir Henrikas Žustautas džiaugėsi savo progresu, o baidarininkų Andrejaus Olijniko ir Mindaugo Maldonio galvose vis dar sukosi lenktynių akimirkos ir mintys, kas turėjo būti kitaip, kad būtų įgyvendinta auksinė svajonė. Tokios buvo Lietuvos irkluotojų nuotaikos po trečiadienį Kryspinuvo įlankoje netoli Krokuvos vykusių dviviečių baidarių ir kanojų finalų olimpinėse 500 m distancijose kovojant dėl Europos žaidynių ir, tuo pačiu, Europos čempionato medalių.
2023-06-22

Dvi Lietuvos baidarių ir kanojų įgulos tęs kovą dėl medalių pasaulio čempionato finale

Halifakse (Kanada) vykstančiame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate į finalą pateko dvi lietuvių įgulos – dvivietė kanoja ir dvivietė baidarė. Tuo tarpu vienvietei ir keturvietei baidarėms nepavyko pakartoti praėjusių metų sėkmės. Dviviečių kanojų 500 m pusfinalyje Henrikas Žustautas ir Vadimas Korobovas distanciją įveikė per 1 min. 44,89 sek. ir užėmė trečią vietą. Trys greičiausios pusfinalio plaukimo valtys pateko į A finalą, tarp devynių geriausiųjų.
2022-08-06

Pasaulio taurės varžybose keturios Lietuvos baidarininkų ir kanojininkų įgulos pateko į finalą

Prasidėjo baidarių ir kanojų irklavimo tarptautinių varžybų sezonas. Čekijos mieste Račicėje vykstančiame pirmajame pasaulio taurės varžybų etape startuoja septynios Lietuvos įgulos. Keturios iš jų jau užsitikrino vietas šeštadienį vyksiančiuose finaliniuose plaukimuose tarp devynių geriausiųjų.  Penktadienį vyko 67 kvalifikacijos ir pusfinalių plaukimai.
2022-05-20

Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate tęsiasi kova dėl vietų šalies rinktinėje

Trakuose vykstančiame Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate antrą dieną išdalinti devyni medalių komplektai 1000 metrų distancijoje. Daugiausia intrigos buvo olimpinėse vyrų vienviečių baidarių ir vienviečių kanojų rungtyse. Jų nugalėtojai ne tik tapo Lietuvos čempionais, bet ir iškovojo teisę atstovauti Lietuvai šių metų pasaulio čempionate.
2021-07-04

Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate – dar du lietuvių medaliai

Poznanėje (Lenkija) sekmadienį pasibaigusiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate bronzos medalius iškovojo Henrikas Žustautas ir Vadimas Korobovas. Vyrų dviviečių kanojų 200 m sprinte lietuviai finišavo per 37.300 sek. ir užėmė trečią vietą. Europos čempionais tapo ispanai Alberto Pedrero ir Pablo Grana (36.900), o sidabrą pelnė lenkai Arsenas Sliwinskis ir Michalas Lubniewskis (37.006). Po labai įtempto finišo bronzos medalius išplėšė ir Ričardas Nekriošius su Andrejumi Olijniku.
2021-06-06

Kanojininkas Korobovas pasaulio taurės etape liko per plauką nuo medalio

Barnaule (Rusija) sekmadienį baigėsi antrasis pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etapas. Nedaug trūko, kad paskutinę varžybų dieną lietuvių medalių kolekciją papildytų Vadimas Korobovas. Vyrų vienviečių kanojų 500 m rungties finale lietuvis distanciją įveikė per 1 min. 53.340 sek. ir užėmė ketvirtą vietą. Nuo bronzos, kurią laimėjo italas Carlo Tacchini (1:53.109), V.Korobovą skyrė tik kiek daugiau nei 0.2 sek.
2021-05-23

Komentatorius suklaidinęs Korobovas tapo Europos U23 čempionu

Čekijoje vykstančiame Europos jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate šeštadienį Lietuvai aukso medalį iškovojo Vadimas Korobovas! Dramatiškame vyrų (iki 23 metų) vienviečių kanojų 1000 m rungties finale lietuvis distanciją įveikė per 3 min. 51.994 sek.
2019-07-13

Lietuvius nuo pirmo Europos žaidynių medalio skyrė akimirksnis

0,022 sek. Arba keli centimetrai. Tiek nuo Europos žaidynių medalio 1000 m distancijoje skyrė Lietuvos dvivietės baidarės įgulą Andrejų Olijniką ir Ričardą Nekriošių. Kanojininkas Vadimas Korobovas finale liko aštuntas. Lyg pagal įtempto trilerio scenarijų vykusiame finaliniame dviviečių baidarių plaukime devintuoju taku irklavę lietuviai pirmavo daugiau nei pusę distancijos. Finišuodami mūsų šalies sportininkai taip pat buvo beveik vienoje linijoje su lyderiais.
2019-06-26

Lietuvos baidarių ir kanojų įgulos į finalus įšoko po dramatiškų finišų

Dvi iš trijų antradienį Europos žaidynėse startavusių Lietuvos baidarių ir kanojų įgulų pateko į finalą ir trečiadienį kovos dėl medalių. „Dabar noriu tik prigulti“, - po dramatiško finišo vienviečių kanojų 1000 m distancijos pusfinalyje prisipažino Vadimas Korobovas, užėmęs antrąją vietą ir sugriebęs vieną iš trijų bilietų į trečiadienio finalą. Lietuvos kanojininko valtis finišo liniją kirto antra, akimirksniu greičiau nei vengro Tamaso Kisso ir moldavo Olego Tarnovskio.