Poznanėje (Lenkija) sekmadienį pasibaigusiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate bronzos medalius iškovojo Henrikas Žustautas ir Vadimas Korobovas.

Vyrų dviviečių kanojų 200 m sprinte lietuviai finišavo per 37.300 sek. ir užėmė trečią vietą. Europos čempionais tapo ispanai Alberto Pedrero ir Pablo Grana (36.900), o sidabrą pelnė lenkai Arsenas Sliwinskis ir Michalas Lubniewskis (37.006).

Po labai įtempto finišo bronzos medalius išplėšė ir Ričardas Nekriošius su Andrejumi Olijniku. Jie vyrų dviviečių baidarių 1000 m rungties finale finišavo treti (3:22.343) ir vos 0.02 sek. aplenkė be medalių likusius rusus Vladislavą Litovką ir Romaną Anoškiną (3:22.363). Čempionais tapo vokiečiai Maxas Hoffas ir Jacobas Schopfas (3:19.973), sidabras atiteko slovakams Samueliui Balažui ir Adamui Botekui (3:21.747).

Vyrų dviviečių baidarių 500 m rungties A finalą Mindaugas ir Simonas Maldoniai baigė aštunti – 1 min. 32.501 sek. Auksą iškovojo baltarusiai Vladislavas Litvinovas ir Dmitrijus Natynčykas (1:30.334), sidabras atiteko ukrainiečiams Dmytro Danylenko ir Olehui Kucharykui (1:31.101), o bronza – vokiečiams Maxui Hoffui ir Jacobui Schopfui (1:31.215).

M.Maldonis dar dalyvavo vyrų vienviečių baidarių 200 m rungties B finale. Jame lietuvis finišavo antras (36.059) ir bendroje įskaitoje užėmė 11-ą poziciją.

Šeštadienį sidabrą laimėjo Arturas Seja ir Ignas Navakauskas (dvivietė baidarė, 200 m), o bronza pasidabino H.Žustautas (vienvietė kanoja, 200 m).