Londono olimpinių žaidynių vyrų vienviečių baidarių varžybų 200 m distancijos pirmajame atrankos plaukime penktadienį Lietuvos atstovas Egidijus Balčiūnas užėmė ketvirtąją vietą ir pateko į pusfinalį.

(Papildyta 13.52) Atrankos plaukime J. Šuklinas finišavo antras ir pateko į olimpinių žaidynių pusfinalį. Pusfinalyje jis buvo greičiausias ir dėl medalių kovos šeštadienį finale. Distanciją J. Šuklinas įveikė per 41, 483 sek.

(Papildyta 13.40) Egidijus Balčiūnas nepateko į Londono olimpinių žaidynių vienviečių baidarių 200 metrų sprinto rungties finalą.

37-erių metų irkluotojas nuotolį įveikė per 36,173 sek.

Pirmas finišavo 28 metų kanadietis Markas de Jonge'as (35,396 sek.).

Pirmajame atrankos plaukime dalyvavo septyni irkluotojai, į pusfinalį, kuris prasidės 13.15 val. (Lietuvos laiku), pateko penki.

Vienviečių baidarių varžybose kovoja 23 sportininkai.

Londono olimpinių žaidynių vyrų vienviečių kanojų varžybų 200 m distancijos ketvirtajame atrankos plaukime penktadienį Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas finišavo antras ir pateko į pusfinalį.

2010 metų Europos čempionas ir triskart pasaulio pirmenybių bronzos medalių laimėtojas 26 metų irkluotojas nuotolį įveikė per 41,288 sek. ir nusileido tik savo bendraamžiui ukrainiečiui Jurijui Čebanui (41,036 sek.).

Į pusfinalį, vyksiantį penktadienį nuo 13.30 val. (Lietuvos laiku), pateko visi šeši šiame atrankos plaukime startavę irkluotojai.

Vienviečių kanojų varžybose dalyvauja kovoja 25 sportininkai.