Kanojų

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Kanojų“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Kanojų“.

Baidarių ir kanojų irkluotojai pradeda kovą dėl olimpinių kelialapių

Ketvirtadienį Italijoje prasidės pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Rugpjūčio 20-23 dienomis Milane irkluotojai kovos ne tik dėl pasaulio čempionato medalių, bet ir dėl kelialapių į kitų metų Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. 42-ą kartą vyksiančiame pasaulio čempionate iš viso dalyvaus daugiau negu 2000 irkluotojų iš 105 šalių.
2015-08-19

Baidarininkas E. Balčiūnas olimpinėse žaidynėse – dešimtas

Lietuvos atstovas Egidijus Balčiūnas Londono olimpinių žaidynių vyrų vienviečių baidarių varžybų 200 m distancijoje B finale (9-16 vietos) šeštadienį finišavo antras ir galutinėje įskaitoje užėmė dešimtąją vietą. 37-erių metų Lietuvos irkluotojas distanciją įveikė per 37,995 sek. ir nusileido tik 28-erių metų danui Kasperui Bleibachui (37,802 sek.
2012-08-11

Baidarininkas E. Balčiūnas nepateko į olimpinių žaidynių finalą

Londono olimpinių žaidynių vyrų vienviečių baidarių varžybų 200 m distancijoje antrajame pusfinalio plaukime penktadienį Lietuvos atstovas Egidijus Balčiūnas užėmė penktąją vietą ir nepateko į finalą. 37-erių metų irkluotojas nuotolį įveikė per 36,495 sek. Į finalą pateko 1-4 vietas pusfinalio plaukime užėmę irkluotojai. Likę sportininkai kovos B finale (9-16 vietos). Kaip jau skelbta, atrankos plaukime E. Balčiūnas buvo ketvirtas.
2012-08-10

Kanojininkas J. Šuklinas pateko į finalą, baidarininkui E. Balčiūnui pasisekė mažiau (papildyta 13.40)

Londono olimpinių žaidynių vyrų vienviečių baidarių varžybų 200 m distancijos pirmajame atrankos plaukime penktadienį Lietuvos atstovas Egidijus Balčiūnas užėmė ketvirtąją vietą ir pateko į pusfinalį. (Papildyta 13.52) Atrankos plaukime J. Šuklinas finišavo antras ir pateko į olimpinių žaidynių pusfinalį. Pusfinalyje jis buvo greičiausias ir dėl medalių kovos šeštadienį finale. Distanciją J. Šuklinas įveikė per 41, 483 sek.