Kanados ledo ritulininkai Pekino olimpinių žaidynių turnyrą pradėjo efektinga pergale - 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) susitvarkė su Pjongčango olimpiados vicečempionais vokiečiais.

Jau pirmame kėlinyje kanadiečiai tris kartus siuntė ritulį į Mathiaso Niederbergerio ginamus vartus. Pasižymėjo Alexas Grantas (4:43), Benas Streetas (9:47) ir Danielis Winnikas (10:19).

Antrame kėlinyje tiksliais smūgiais apsikeitė vokietis Tobiasas Riederis (30:45) ir kanadietis Maximas Noreau (32:58), o trečiame tašką padėjo Jordanas Wealas (51:22).

Rungtynių vaizdo įrašas:

Per kitas A grupės rungtynes JAV rinktinė 8:0 sutriuškino žaidynių šeimininkę Kiniją.

Visus svarbiausius žiemos olimpinių žaidynių startus stebėkite per TV3, TV6 ir naujienų portale tv3.lt, o karščiausios naujienos, rezultatai ir transliacijos – specialiame tv3.lt polapyje – https://www.tv3.lt/pekinas2022.