REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Net jei seniai nesate gavę įprastiniu paštu siunčiamų laiškų, tokios galimybės atmesti negalima: jūsų buto ar namo pašto dėžutėje, pro kurią kasdien praeinate, bet turbūt ne kasdien patikrinate, gali kantriai lūkuriuoti laiškas iš kompiuteriu nemokančios naudotis tetulės ar, kur kas blogiau, iš Mokesčių inspekcijos.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau, pasirodo, išmaniųjų telefonų siūlomos naujos galimybės leidžia modernizuoti ir seną gerą fizinę pašto dėžutę. JAV sukurtas nesudėtingas „Postifier“ pavadintas įrenginys nuolat stebi vartotojo pašto dėžutę ir, kai tik joje atsiranda naujas laiškas, iškart informuoja pašto dėžutės savininką ar savininkę.

REKLAMA

„Postifier“ lipnia paviršiaus juostele klijuojamas vidinėje pašto dėžutės dalyje. Jame įrengtas infraraudonųjų spindulių daviklis fiksuoja, kada į dėžutę įmetamas laiškas. Tai nustačius aktyvuojamas „Bluetooth“ ryšio modulis, ir su „Postifier“ suporintas išmanusis telefonas, kuriame įdiegta „Postifier“ aplikacija, praneša, kad gauta nauja pašto siunta.

Pasak „Postifier“ kūrėjų, „Bluetooth“ ryšys su savo pašto dėžute veikia apie 30 metrų spinduliu, taigi, tokio atstumo turėtų pakakti net ir tuo atveju, jei pašto dėžutė pakabinta prie namų vartų.

REKLAMA
REKLAMA

„Postifier“ turi vidinę bateriją, kurios talpos pakanka nepertraukiamam 6 - 9 mėnesių veikimui. „Postifier“ aplikacija telefone veikia foniniu režimu, taigi, šiek tiek prisideda prie jo baterijos talpos eikvojimo, tačiau tai turėtų atpirkti „Postifier“ pranašumai. Pirma, jis iškart praneša apie gautą pašto siuntą, taigi, (Lietuvos sąlygomis) laikraščių nespės pavogti ilgapirščiai, o svarbus laiškas neturės lūkuriuoti adresato dėmesio kelias dienas ar net ilgiau.

Žinoma, čia iškart susiduriame ir su reklaminio šlamšto problema: jei, nuskubėję prie pašto dėžutės, joje rasime skrajutę su pasiūlymu pigiai pasikeisti langus ir duris arba gauti puikių nuolaidų picai, jausimės nusivylę „Postifier“ galimybėmis aptikti makulatūrą. Taigi, jo kūrėjams dabar reikia pasistengti išmokyti jį atskirti laiškus bei sąskaitas nuo skrajučių ir kitos popierinės produkcijos.

Šiame vaizdo siužete galima pamatyti, kaip veikia „Postifier“ prototipas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų