Patriotiniams pranašams rėkiant apie originalių, lotyniškais rašmenimis užrašytų, pavardžių rašymo dokumentuose grėsmę tautinei tapatybei ir vaidilučių nekaltybei, siūlau sudaryti baigtinį pavojų sąrašą. Grėsmes reikia žinoti iš anksto, kade kovotume efektyviau.

Šalia „w”, kurią reiktų nulupti ir nuo tualetų durų, siūlau panaikinti dar vieną neatsargiai įsileistą svetimybę – arabiškus skaitmenis, sugalvojant tautinius. Kam mums kažkokie musulmoniški Trojos arkliai? Taip ir islamą dar priimsime… Kitus pasiūlymus rašykite į komentarus. Pasitarkime ir išsaugokime etnografinį rūtų darželį jo skaistybėje.

Klinikos ir beraštystės ištiktos ypatos gali rėkti apie tai, kad „kitas etapas turi būti kirilicios, finikiečių rašto ar hieroglifų įteisinimas“. Nepaisant paprastos tiesos, kad lotynų raidynas yra mūsų rašto pagrindas, kurio revizuoti niekas nesiūlo, eilinį kartą išklausysiu ir psichų sapaliones. Svarbu, kad būtų kuo ilgesnis grėsmių sąrašas ir visoms būtų galima sugalvoti tinkamus prevencinius planus.


Rašyti komentarą...
Šalin arabus
2011-04-21 07:26:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikės pagalvoti kaip sulietuvini skaičius. Įkalsiu bambalį ir parašysiu.
Atsakyti
0

Šalin rankas
2011-04-21 07:51:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
nuo arabų.
Atsakyti
0

j
jautis
2011-04-21 08:09:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Be abejo itin akis bado institucijų tarptautiniai pavadinimai - prezidentas, meras, ministerija, departamentas. Pamenu VU IF toks profesorius Jucas deste LDK strukturas - ten buvo daug puikiu pareigybiu: vaitas, taurininkas, stalininkas, itin dideli ispudi darydavo daugybe neaiskiu pareigu turintis vaznys. Aisku, tautinio Talibano standartu LDK su savo gudiska, lotyniska ir lenkiska rastvedyba nepraeis. Tada siulau ieskoti grozineje literaturoje: Pietaris, Narbutas, Daukantas. Ten visokiu rikiu, vaidilu ir kriviu pasirankiosim.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (50)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų