„Juventus" privertė pasiduoti LKL debiutantus

Pirmąsias kontrolines rungtynes namuose sužaidę Utenos „Juventus“ krepšininkai pradžiugino savo sirgalius. Roberto Giedraičio auklėtiniai 75:71 (21:10, 14:13, 18:23, 22:25) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubą ir iškovojo trečiąją pergalę pasirengimo cikle.

Susitikimo pradžia didesnės intrigos nežadėjo. Vaidoto Volkaus vedini uteniškiai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (15:4), o įpusėjus antrajam ketvirčiui komandas jau skyrė aštuoniolika taškų - 34:16.

Viskas aikštelėje aukštyn kojom apsivertė po didžiosios pertraukos. Aikštės šeimininkų klaidomis pasinaudoję pasvaliečiai ėmė mažinti atsilikimą, o ketvirtajame kėlinyje persvėrė rezultatą savo naudai.

Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei Arūnas Vasiliauskas fantastišku tolimu metimu išlygino rezultatą (70:70), o aikštės šeimininkų pergalę tiksliai metimais įtvirtino Gintautas Matulis ir Darius Pakamanis.

„Juventus“ ekipai 19 taškų surinko Darius Pakamanis (dvitaškiai 5/7, 5 atk. kam., 4 rez. perd., 6 išprov. praž.), 15 - Vaidotas Volkus (dvitaškiai 5/6), 12 - Žydrūnas Urbonas (6 atk. kam., 6 išprov. praž.), 7 - Gediminas Maceina (6 atk. kam., 7 kld.), po 6 - Karolis Petrukonis ir Arūnas Vasiliauskas (tritaškiai 2/3), 4 - Gintautas Matulis, po 2 - Žygimantas Šeštokas ir Marius Pociukonis (5 kld.).

Pasvalio klube išsiskyrė Lukas Brazdauskis (11 tšk.) ir Darrickas Leonardas (10 tšk. ir 7 rez. perd.).

Sugrįžimas į Uteną ne itin sėkmingai susiklostė Aurimui Kiežai, kuris per 16 minučių pelnė 4 (dvitaškiai 2/5, baudos 0/2) taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 5 naudingumo balus.

Ne ką geriau sekėsi ir kitam buvusiam „Juventus“ puolėjui Pauliui Morkeliūnui, kuris per 15 minučių įmetė 7 (dvitaškiai 3/7, baudos 1/2) taškus, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 2 naudingumo balus.

Kitas kontrolines rungtynes „Juventus“ klubas žais šeštadienį, kai susitiks su Vilniaus „Sakalų“ klubu.