Utenos „Juventus“ ekipa į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę „Betsafe-LKL“.

Mačo pabaigoje spurtą 18:6 surengę Žydrūno Urbono auklėtiniai 98:85 įveikė Prienų-Birštono „Vytautą“, kuriam tai buvo devintoji nesėkmė.

Likus žaisti aštuonias minutes iki mačo pabaigos, rezultatas buvo lygus (73:73). Visgi, tada uteniškiai atsakė spurtu 18:6 ir susikrovė dviženklį pranašumą (91:79).

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Anthony Irelandas, pelnęs 24 taškus ir surinkęs 25 naudingumo balus.

„Juventus“ ekipoje Mindaugas Kupšas pelnė 16 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, Laronas Dendy surinko 15 taškų ir atkovojo šešis kamuolius, Laurynas Samėnas pridėjo 13 taškų ir penkis atkovotus kamuolius.

„Vytauto“ gretose Martynas Linkevičius įmetė 18 taškų, Tomas Dimša pridėjo 17 taškų, Gediminas Maceina pelnė 12 taškų, Eigirdo Žukausko sąskaitoje buvo 10 taškų, šeši atkovoti kamuoliai bei šeši rezultatyvūs perdavimai.

Po bene mėnesio pertraukos dėl traumos į aikštelę sugrįžęs „Juventus“ puolėjas Arvydas Šikšnius pelnė 15 taškų, atkovojo penkis kamuolius, atliko keturis rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Per pirmąją rungtynių dalį nė viena komanda neturėjo didesnio nei septynių taškų pranašumo (47:45).

„Vytautas“ per pirmąsias 20 minučių įmetė po tiek pat dvitaškių ir tritaškių (po 9). Savo ruožtu „Juventus“ buvo įmetusi vienu dvitaškiu daugiau nei tritaškių (9 dvit., 8 trit.).