Domantas Sabonis buvo rezultatyviausias Indianos „Pacers“ (19/23) žaidėjas, tačiau tai buvo maža paguoda liūdno vakaro ekipai metu.

„Pacers“ išvykoje 113:140 (26:48, 34:35, 34:27, 19:30) neturėjo nė menkiausių vilčių prieš Milvokio „Bucks“ (28/14), kuriai tai buvo septinta pergalė iš eilės.

Lietuvis per 33 minutes pelnė 22 taškus (9/14 dvit., 0/3 trit., 4/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

„Pacers“ pirmą kėlinį pralaimėjo net 26:48, kai „Bucks“ per pirmas devynias mačo minutes sumetė net 9 iš 10 tritaškių.

„Bucks“ susitikimą baigė realizavę net 24 iš 39 (61,5 proc.) tritaškių, kai „Pacers“ – vos 12 iš 50 (24 proc.).

Milvokio ekipa šiame susitikime vertėsi be Gianno Antetokounmpo, „Pacers“ nepadėjo Malcolmas Brogdonas, Mylesas Turneris ir traumą jau ilgai besigydantis T.J. Warrenas.

„Pacers“: D. Sabonis 22, J. Lambas 21, D. McDermottas 20, C. LeVertas 19, T.J. McConnelas 13, G. Bitadze 10.

„Bucks“: J. Holiday 28, Kh. Middletonas 25, O. Connaughtonas 20, B. Portisas ir B. Lopezas po 18, B. Forbesas 12.