Ketvirtadienį ketvirtosiose ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro ketvirtfinalio rungtynėse Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) klubas svečiuose po pratęsimo 92:80 (21:19, 19:16, 11:19, 25:22, 16:4) nugalėjo „Barcelona Lassa“ (Ispanija) komandą ir išlygino persvėrė serijos iki trijų pergalių rezultatą 2-2.

Pirmąjį serijos susitikimą 66:61 laimėjo savo aikštėje žaidę Krasnodaro krepšininkai, o antrajame, taip pat Rusijoje, 92:66 pajėgesnė buvo Katalonijos ekipa, kuri 82:70 laimėjo ir trečiąją dvikovą, vykusią Barselonoje.

28 taškus nugalėtojams ketvirtadienį pelnė Anthony's Randolphas, 17 – Victoras Claveras (10 atkovotų kamuolių), 15 – Malcolmas Delaney, 14 – Chrisas Singletonas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Juanas Carlosas Navarro (19 tšk.), Ante Tomičius (18 tšk.) ir Stratos Perperoglou (13 taškų).

Penktąsias serijos rungtynes komandos antradienį žais Krasnodare.

Šios poros nugalėtoja ULEB Eurolygos finalo ketverto turnyro, kuris 2016 metų gegužės 13-15 dienomis vyks Vokietijos sostinėje Berlyne, pusfinalyje susitiks su Maskvos CSKA (Rusija) klubu.