Nesėkme Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos ketvirtfinalio seriją iki keturių pergalių pradėjo Toronto „Raptors“ klubas su Jonu Valančiūnu.

Antradienį namuose 19,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Raptors“ krepšininkai 90:100 (24:19, 21:24, 22:27, 23:30) pralaimėjo Indianos „Pacers“ ekipai ir nutraukė keturių iš eilės pergalių reguliariojo sezono pabaigoje seriją. Beje, Toronto komanda tuo pačiu pratęsė nemalonią sau atkrintamųjų varžybų starto seriją, kai pralaimėjo pirmąjį pirmojo rato susitikimą jau aštuntą kartą iš eilės.

Starto penkete šeštadienį susitikimą pradėjęs lietuvis pasižymėjo dvidešimt trečiuoju šio sezono dvigubu dubliu – pelnė 12 taškų ir po krepšiais atkovojo 19 (net 11 – puolime) kamuolių. Be to, jis blokavo varžovo metimą, tačiau išnaudojo pražangų limitą. Per 21 su puse žaidimo minutės (21:17) J. Valančiūnas pataikė 4 dvitaškius iš 14 ir realizavo visus 4 baudų metimus.

18 taškų į svečių krepšį įmetė Cory's Josephas, 14 – DeMaras DeRozanas, 11 – Kyle'as Lowry'is, 9 – Patrickas Pattersonas.

Nugalėtojams 33 taškus pelnė Paulas George'as, 15 – Monta Elisas, 13 – Solomonas Hillas, po 10 – Geirge'as Hillas ir Mylesas Turneris.

Antrosios serijos rungtynės pirmadienį vėl bus žaidžiamos Toronte.