Rekordinę pergalę „Toronto Raptors“ strategui Dwayne‘ui Casey padovanojęs Jonas Valančiūnas nevaldė emocijų. Laimėtose rungtynėse prieš „Milwaukee Bucks“ lietuvis po antros iš eilės pražangos trečiame kėlinyje nevaldė emocijų ir apšaukė teisėją. Keista, kad negavo techninės pražangos.

J. Valančiūnas pelnė 19 taškų ir padėjo savo komandai įveikti „Bucks“ 106:87, tačiau net būdamas rezultatyviausias nervingai reagavo į teisėjo švilpuką.

„Nustok mane žudyti, žmogau, nustok mane žudyti“, – šaukė per visą aikštę dantų apsaugą išsiėmęs lietuvis, kai teisėjas Scottas Fosteris jam skyrė pražangą prieš varžovą Gregą Monroe. Keista, kad į gana įžeidžiančią vidurio puolėjo reakciją teisėjas nekreipė dėmesio ir neskyrė techninės pražangos. Akivaizdu, kad JV ribas peržengė.