Jonas Valančiūnas sužaidė dar vieną gerą mačą Naujojo Orleano „Pelicans“ (1-4) klube, bet ekipa NBA sezono starte kol kas stringa. Šįsyk lietuvio atstovaujama komanda namuose 99:102 (33:19, 26:34, 18:31, 22:18) nusileido Atlantos „Hawks“ (3-1).

Lietuvis per 35 minutes surinko 16 taškų (6/14 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir dukart suklydo.

Mače nugalėtojas sprendėsi tik rungtynių pabaigoje. Likus 2 minutėms rezultatas dar buvo lygus 98:98. Vis dėlto tada šeimininkai surengė kelias atakas be atsako ir kiek atitrūko.

Lemiamu momentu lietuvio atstovaujama ekipa dukart galėjo persverti rezultatą, tačiau metimai skriejo pro šalį. „Hawks“ realizavo baudų metimus ir likus kelioms sekundėms pirmavo 102:99.

Paskutinis desperatiškas svečių metimas aidint sirenai dar buvo netikslus, tad šeimininkai šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose Trae Youngas pelnė 31 tašką, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.