Naujojo Orleano „Pelicans“ (42/27) ekipa patyrė pralaimėjimą išvykoje po trijų iš eilės laimėtų rungtynių. Willie'o Greeno auklėtiniai svečiuose 106:121 (28:23, 20:34, 27:38, 31:26) nusileido Orlando „Magic“ (42/28).

Vietą NBA atkrintamosiose jau užsitikrinusi „Magic“ ketvirtadienio naktį pratęsė įspūdingą žaidimą ir dabar yra nepralaimėjusi 5 rungtynes iš eilės.

Jonas Valančiūnas šįkart žaidė 18 žaidimo minučių per kurias pelnė 6 taškus (3/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, tačiau pažeidė taisykles 3 kartus ir padarė 1 klaidą.

Lietuvis trečiajame kėlinyje pateko į nemalonią situaciją, kai per jį įdėjo palei galinę liniją prasiveržęs Jalenas Suggsas.

Orlando krepšininkai pirmajame ketvirtyje pataikė tik 9 metimus iš 21-o, tačiau antrajame galingai spurtavo 21:6, o prieš ilgąją pertrauką pirmavo 57:48.

Antrąjį karjeros trigubą dublį atliko „Magic“ žvaigždė Paolo Banchero. Jis nugalėtojams per 33 žaidimo minutes surinko 20 taškų (7/13 dvit., 2/5 trit., 0/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį.

Kitose rungtynėse šeštadienį „Magic“ kausis su Domanto Sabonio Sakramento „Kings“.

„Pelicans“: Trey Murphy 21 (3/5 dvit., 3/5 trit.), Zionas Williamsonas 20 (8/15 dvit., 7 atk. kam., 8 kld.), CJ McCollumas 18 (3/6 dvit., 3/6 trit.), Brandonas Ingramas 14 (7/11 dvit., 4 atk. kam.), Herbertas Jonesas 13 (5/5 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Jeremiahas Robinson-Earlas ir Jonas Valančiūnas (5 atk. kam.) po 6, Naji Marshallas 4, Jordanas Hawkinsas ir Mattas Ryanas po 2.

„Magic“: Jalenas Suggsas 22 (4/6 dvit., 3/8 trit.), Paolo Banchero 20 (7/13 dvit., 2/5 trit., 10 atk. kam., 11 rez. perd., 4 kld.), Franzas Wagneris 18 (5/8 dvit., 2/5 trit.), Moritzas Wagneris 14, Cole Anthony 10 (2/4 trit., 5 atk. kam.), Jonathanas Isaac 9 (5 atk. kam.), Wendellas Carteris 8 (4/5 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Markelle Fultzas 6 (6 rez. perd.), Gary Harris 5, Goga Bitadze 4, Calebas Houstanas 3, Anthony Blackas 2.