Joelio Embido šou Bostone nukalė „76ers“ klubui pergalę

prieš rungtynes kilo gaisro pavojus

Joelis Embiidas surinko galingą dvigubą dublį, o jo vedama Filadelfijos „76ers“ (16/15) svečiuose 108:103 (28:20, 23:29, 24:31, 33:23) nugalėjo Bostono „Celtics“ (15/16) klubo krepšininkus.

Įdomu tai, kad po JAV himno susitikimas buvo atidėtas 7 minutėms, nes įsijungė priešgaisrinės apsaugos sistema. Kilo pavojus, kad reikės palikti areną bent kuriam laikui, vis dėlto buvo paskelbta, kad situacija nepavojinga ir mačas gali prasidėti.

Permainingose rungtynėse „Celtics“ paskutiniame ketvirtyje turėjo savo rekordinę, septynių taškų persvarą. Tačiau vėliau iniciatyvą perėmusi „76ers“ po Danny Greeno tritaškio likus mažiau nei dvejoms minutėms išsiveržė į priekį 99:98.

Kitoje svečių atakoje du taškus pelnė J.Embiidas ir skirtumas didėjo iki trijų taškų. Paskutinę mačo minutę J.Embiidas pelnė dar septynis taškus ir neleido varžovams persverti rezultato.

J.Embiidas paskutiniame kėlinyje iš viso surinko 17 taškų.

„76ers“ aukštaūgis iš viso per per 40 žaidimo minučių pelnė 41 tašką (13/22 dvit., 1/5 trit., 12/14 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems Jaylenas Brownas surinko 30 taškų.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 30, Jaysonas Tatumas 17, Enesas Kanteris (11 atk. kam.) Marcusas Smartas po 15, Paytonas Pritchardas 14 taškų.

„76ers“: Joelis Embiidas 41, Sethas Curry 26, Tobias Harrisas 25, Danny Greenas 8 taškai.