Eurolyga ir toliau turi dar nei karto nesuklupusią komandą. Stambulo „Fenerbahče“ (5/0) Turkijos klubų susirėmime įveikė „Anadolu Efes“ (2/3).

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai 88:79 (26:27, 23:17, 22:18, 17:17) nepaliko šansų Stambulo „Anadolu Efes“.

Pirmasis kėlinys buvo itin rezultatyvus, tačiau antrajame tempas sulėtėjo.

Skirtumas tarp ekipų ryškėti ėmė po didžiosios pertraukos. Svečiai pelnė 10 taškų be atsako ir pirmą kartą rungtynėse nutolo dviženkle persvara (61:48).

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai pavyko atsitiesti ir priartėti iki 4 taškų (81:77), tačiau „Fenerbahce“ klubo 5 taškai iš eilės galutinai padėjo tašką susitikime (86:77).

Rungtynes Dimitrio Itoudžio auklėtiniai laimėjo įtikinamai – 88:79. Nugalėtojai pataikė net 54 proc. tritaškių. Tikslą pasiekė 14 metimų iš 26 bandymų.

„Fenerbahce“: Scottie Wilbekinas 25 (6/9 dvit., 4/7 trit., 1/3 baud.), Marko Guduričius 19 (5/6 trit.), Jonathanas Motley 11, Carsenas Edwardsas 10, Devinas Bookeris 8.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 19 (3/7 dvit., 2/6 trit., 7/8 baud., 5 rez. perd.), Amathas M‘Baye 14, Elijah Bryantas 12, Willas Clyburnas 8.