Sekmadienį Italijoje sunkiai sustabdomi buvo Lietuvos krepšininkai. Artūras Gudaitis savo rungtynėse tapo naudingiausiu, Gediminas Orelikas – rezultatyviausiu.

Milano „AX Armani“ namie 72:64 (13:15, 26:20, 15:20, 18:9) nugalėjo Bolonijos „Virtus“.

A. Gudaitis per 28 minutes pasižymėjo 16 taškų ir 11 atkovotų kamuolių. Lietuvis pataikė penkis dvitaškius iš aštuonių ir visas šešias baudas. Puolėjas surinko 26 naudingumo balus. Šis skaičius – didžiausias rungtynėse.

Mantas Kalnietis mačui registruotas nebuvo.

Nesulaikomas buvo ir G. Orelikas, tačiau jo Venecijos „Umana Reyer“ savo aikštėje 91:96 (25:23, 20:27, 20:24, 26:22) pralaimėjo Turino „Fiat“.

G. Orelikas buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Jis per 25 minutes pelnė 24 taškus, pataikęs šešias baudas iš septynių. Lietuvis surinko 25 naudingumo balus.

Kapo d’Orlando „Betaland“ namuose 73:56 (15:18, 21:11, 16:9, 21:18) pranoko Pezaro VL.

Arnoldas Kulboka prie pergalės per 25 minutes pridėjo septynis taškus.

„AX Armani“ (5 pergalės / 1 pralaimėjimas) užima trečiąją Italijos čempionato poziciją, „Umana Reyer“ (5/1) – ketvirtąją, „Betaland“ (2/4) – 13-ąją.