Italijoje – „Napoli“ niuksas „Juventus“

„Napoli“ komanda Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 2:1 įveikė Turino „Juventus“ futbolininkus.

Alvaro Morata 10-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Juventus“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Dejanas Kulusevskis 24-ąją minute atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Davidas Ospina meistriškai atrėmė kamuolį.

Matteo Politano 57-ąją minutę puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Lorenzo Insigne 60-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį atrėmė Wojciechas Szczesny ir rezultatas nepakito.

Fabiano Ruizo 75-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio ir pasižymėti šį kartą nepavyko.

Kalidou Koulibaly 85-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Napoli“ naudai 2:1.