Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse žaidžiami XXI turo mačai.

Dešimtą pergalę iškovojo Giampaolo Pazzini vedama "Milan" ekipa, kuri namuose 2:1 įveikė "Bologna" vienuolikę.

28-erių puolėjas pasižymėjo 65 ir 82 minutėmis. Paguodos įvartį svečiams įmušė ne jų pačių žaidėjas, o nesėkmingai gynyboje sužaidęs "Milan" gynėjas Philippe Mexes - prancūzas 84 minutę, po vienos iš "Bologna" atakų, kamuolį netyčia nukreipė į savus vartus.

Po atkaklios dvikovos taikiai 1:1 išsiskyrė Florencijos "Fiorentina" ir "Napoli" vienuolikės.

Pirmame kėlinyje, 33 minutę "Fiorentina" gynėjas Focundo Roncaglia kiek kuriozišku smūgiu kone nuo aikštės vidurio išvedė šeimininkus į priekį, tačiau "Napoli" žaidėjai netruko atstatyti "status-quo": neapoliečių lyderis Edinsonas Cavani gavo puikų slovako Mareko Hamšiko perdavimą į baudos aikštelę ir baigiantis pirmajai rungtynių daliai smūgiu galva išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje komandoms nepavyko išnaudoti susikurtų progų ir jos pasidalijo po tašką. Ypač geras progas "Fiorentina" klubui išplėšti pergalę turėjo Alberto Aquilani ir Stevanas Jovetičius.

21:45 val. ginklus surems "Roma" ir Milano "Inter".

Daugiau informacijos - netrukus.

Florencijos "Fiorentina" 1 - 1 "Napoli"

• 33' [1 - 0] F.S. Roncaglia
  • 42' [1 - 1] É. Cavani

"Milan" 2 - 1 "Bologna"

• 65' [1 - 0] G. Pazzini
  • 82' [2 - 0] G. Pazzini
  • 84' [2 - 1] P. Mexes (į savus vartus)

Veronos "Chievo" 1 - 1 "Parma"