0

Prieš artėjantį Milano miesto derbį, Italijoje buvo sužaisti dar penki XXVI turo mačai. Šiame ture pergalę iškovojo Italijos čempionas Turino „Juventus“, kuris savoje aikštėje 3-0 įveikė „Siena“ ekipą.

Tiek kamuolio kontrole, tiek smūgiais į vartus dominavęs „Juventus“ klubas į priekį išsiveržė 30 minutę kai įvartį pelnė krašto gynėjas Stephanas Lichsteineris.

Antrą kartą „Senajai Senjorai“ pasižymėti pavyko antro kėlinio viduryje. Šį sykį vartininką Gianluca Pegolo įveikė puolėjas Sebastianas Giovinco. Rungtynėms artėjant link pabaigos, trečiąjį įvartį pelnė ir jaunasis saugas Paulas Pogba.

Sunkią pergalę iškovojo Italijos sostinės „Roma“ klubas, kuris svečiuose 3-2 palaužė Bergamo „Atalanta“ klubą.

Pirmajame kėlinyje abi komandos sugebėjo įmušti po du įvarčius. „Atalanta“ gretose abu kartus pasižymėjo jaunasis puolėjas Marko Livaja, o „Roma“ klube po įvartį įmušė Marquinho ir Miralemas Pjaničius.

Pergalingas rungtynių įvartis pelnytas buvo 71 minutę, o jo autoriumi tapo „Roma“ ekipos naujokas iš Graikijos - Vasiliosas Torosidis. Verta paminėti, kad „Atalanta“ nuo 89 minutės žaidė ne pilnos sudėties, nes dvi geltonas korteles susirinko Matteo Contini.

XXVI turo rezultatai:

Turino „Juventus“ 3 – 0 „Siena“

30‘ [1 – 0] Stephan Lichsteiner 73‘ [2 – 0] Sebastian Giovinco 89‘ [3 – 0] Paul Pogba

Bergamo „Atalanta“ 2 – 3 „Roma“

8‘ [1 – 0] Marko Livaja 12‘ [1 – 1] Marquinho 34‘ [1 – 2] Miralem Pjanič 44‘ [2 – 2] Marko Livaja 71‘ [2 – 3] Vasilios Torosidis 89‘ Matteo Contini („Atalanta“) – raudona kortelė

„Cagliari“ 4 – 3 „Torino“

37‘ [1 – 0] Marco Sau (11 m) 47‘ [1 – 1] Alessio Cerci 54‘ [1 – 2] Alen Stevanovič 75‘ [2 – 2] Daniele Conti 85‘ Angelo Obinze Ogbonna („Torino“) – raudona kortelė 87‘ [3 – 2] Mauricio Ricardo Pinilla (11 m) 88‘ Abou Diop („Torino“) – raudona kortelė 90‘ [3 – 3] Rolando Bianchi (11 m) 90‘ [4 – 3] Daniele Conti

„Parma“ 1 – 2 „Catania“

5‘ [0 – 1] Francesco Lodi 44‘ [0 – 2] Keko 87‘ [1 – 2] Amauri 87‘ Nicola Legrottaglie („Catania“) – raudona kortelė

Genujos „Sampdoria“ 2 – 0 Veronos „Chievo“

33‘ [1 – 0] Andrea Poli 83‘ [2 – 0] Eder Citadin Martins