Italijoje kaista kova dėl Čempionų lygos vietų

Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Parma“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Gastonas Brugmanas 25-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir išvedė „Parma“ ekipą į priekį 1:0.

Alexas Sandro 43-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė jį į vartus ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. Netrukus futbolininkas dar kartą nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą jau „Juventus“ naudai 2:1.

Matthijsas De Ligtas 68-ąją minutę puikiu smūgiu galva įtvirtino Turino komandos pergalę šiose rungtynėse 3:1.

Taškus barstė abu Milano klubai. Antausį namuose gavo antroje vietoje žengiantis „AC Milan“, kurie „Sassuolo“ pralaimėjo rezultatu 1:2.

Turnyrinės lentelės lyderis Milano „Inter“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Spezia“.

Diego Farias 12-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Spezia“ ekipą į priekį 1:0. Ivanas Perisičius 39-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino rezultatą 1:1.

Lautaro Martinezas 80-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia vartų. Romelu Lukaku per pridėtą rungtynių laiką smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs.