Lietuvės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė įsirašė į sporto istoriją. Jos Austrijoje laimėjo pirmąjį Europos sniego tinklinio čempionatą!

Mūsiškės sekmadienį finale 3:2 (14:12, 9:11, 11:7, 9:11, 11:8) nugalėjo turkes Bugrą Eryildiz ir Eleyną Vence.

Ieva ir Monika pirmajame sete pirmavo 7:4, bet praleido keturis taškus iš eilės ir rezultatas tapo lygus – 7:7. Galiausiai lietuvės laimėjo 14:12.

Antrajame sete situacija pasikartojo. I. Dumbauskaitė bei M. Povilaitytė buvo priekyje 5:2, bet varžovės perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį 6:5. Turkės sete nugalėjo 11:9.

Trečiajame Ieva ir Monika triumfavo 11:7, ketvirtąjį pralaimėjo 9:11, o lemiamame penktajame šventė pergalę 11:8.

Vyrų varžybose bronzos medalius iškovojo lietuviai Lukas Každailis ir Arnas Rumševičius.