Iššūkį varžovams metęs „Panevėžys“ sužaidė lygiosiomis, bet to nepakako

Savo pasirodymą Europoje užbaigė ir dar vienas Lietuvos klubas „Panevėžys“. Jie mačą namuose su Beer Ševos „Hapoel“ baigė lygiosiomis 1:1, tačiau to nepakako, kadangi pirmajame susitikime varžovams panevėžiečiams nusileido 0:1.

Per pirmąjį kėlinį komandos susikūrė pavojingų progų, bet pasižymėti nepavyko.

Galiausiai Miguelis Vitoras 53-ąją minutę smūgiu galva tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Hapoel“ į priekį 1:0.

Netrukus šeimininkai surengė atsakymų, bet progos vėl įvarčiais nevirto.

Visgi rezultatą panevėžiečiams dar pavyko išlyginti, kai Noelis Mbo 79-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Šeimininkams dar žūtbūt reikėjo įvarčio, bet jo pelnyti per likusį laiką nepavyko.

O galiausiai finalinis teisėjo švilpukas paskelbė lygiąsias.