Šį savaitgalį Kaune vykusiame 2007 m. pasaulio kompiuterinių žaidynių (World Cyber Games, WCG) atrankiniame ture išaiškinti pajėgiausi Lietuvos žaidėjai.

Turnyre varžėsi 225 turnyro dalyviai lošdami penkis žaidimus: "Counter Strike", "WarCraft III", "Starcraft", "FIFA" ir "Need for Speed".

Bene daugiausiai žaidėjų aistrų kėlė komandinis žaidimas "Counter Strike". Šiais metais sėkmė lydėjo 5 vilniečių komandą "Konkurentai". Antrąją vietą, kaip ir pernai, pelnė komanda iš Kauno "Ola", trečioji atiteko vilniečių ir kauniečių penketukui "Phasmatis".

Žaidime FIFA 2007 sužibėjo visus varžovus aplenkęs Eimantas Rutkauskas. Antroji vieta atiteko Daividui Mediniui. Žaidimo

"WarCraft III" nugalėtoju tapo Romanas Rimkus, nacionalinėje atrankoje dalyvavęs antrąjį kartą. Asmeninių R.Rimkaus pergalių sąraše yra ir trečioji vieta, užimta WCG atrankiniame turnyre pernai. Antrasis "WarCraft III" žaidime liko nugalėtojo brolis Gediminas Rimkus, jau atstovavęs Lietuvai ir Baltijos šalims pasaulio finale Singapūre.

Sportiniame "Need for Speed" žaidime laurus pelnė Rimas Narusevičius, o antrąją vietą iškovojo Eugenijus Jakovuk.

"Starcraft" nugalėtoju tapo Kristijonas Barisas, antroji vieta atiteko Karoliui Bidvai.

Atrankinio čempionato I ir II vietos nugalėtojai iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Baltijos šalių finale. Pajėgiausi Lietuvos, Latvijos ir Estijos žaidėjai rugpjūčio 26 d. susirungs Estijoje. Tie, kam Baltijos šalių finale pasiseks labiausiai, iškovos teisę spalio 3-7 dienomis varžytis su geriausiais pasaulio žaidėjais WCG 2007 finale Sietle (JAV).