Pergalingai Eurolygos dvigubos savaitės kovas pradėjo Madrido „Real“ (8/2) ekipa, kuri išvykoje 87:74 (33:24, 18:19, 16:11, 19:20) pranoko Vilerbano ASVEL (6/4) krepšininkus.

Jau dvikovos pradžioje „Real“ šovė į priekį – 15:3. ASVEL ilgai mynė varžovams ant kulnų, bet priartėti pavyko tik įsibėgėjus antrajam kėliniui – 15-ąją minutę, kai skirtumas ištirpo iki vieno tikslaus tolimo metimo – 34:37. Čia pat svečiai spurtavo ir vėl grįžo į saugesnę zoną – 47:37.

„Real“ kontroliavo situaciją visą antrąją mačo dalį, o ketvirtąjį ketvirtį pradėjo spurtu 8:0, kuris padidino jų atotrūkį net iki 21 taško – 75:54.

ASVEL neketino nuleisti rankų anksčiau laiko ir atsakė galinga atkarpa 16:3, kuri leido grąžinti intrigą likus žaisti beveik 6 minutėms – 70:78.

„Real“ sugebėjo sustabdyti įsibėgėjusius oponentus, kurie per likusį laiką sukrapštė vos kelis taškus, o svečiai išlaikė pranašumą ir pasiekė pergalę.

Debiutas Eurolygoje nebuvo sėkmingas Marcosui Knightui, kuris per 15 minučių įmetė 2 taškus (1/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), sugriebė 3 kamuolius, gavo 2 blokus ir surinko -2 balus.

Arti karjeros rekordo buvo Fabienas Causeur – prancūzas per 18 minučių sumetė 25 taškus, kai geriausias rezultatas liko 28 taškai. Gynėjas taip pat pasižymėjo įspūdingu metimu praktiškai iš aikštės vidurio.

ASVEL: Elie Okobo 26 (4/6 tritaškiai, 6 rez. perd., 26 naud. bal.), Dylanas Osetkowskis 14 (3/6 tritaškiai), Chrisas Jonesas 12 (6 atk. kam.), Paulas Lacombe‘as 9.

„Real“: Fabienas Causeur 25 (18 min., 5/6 tritaškiai), Guerschonas Yabusele 18 (2/5 tritaškiai), Walteris Tavaresas 12 (10 atk. kam., 25 naud. bal.), Rudy Fernandezas 9 (3/6 tritaškiai).