Čekijos rinktinė Euro 2020 čempionato D grupės pirmose rungtynėse 2 – 0 nugalėjo Škotijos futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Patrikas Schickas 42-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Čekijos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Jackas Hendry 48-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

P.Schickas 52-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš vidurio aikštės pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino čekų pranašumą 2:0.

Lyndonas Dykesas 66-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartų sargas meistriškai atrėmė kamuolį.

Čekai po pergalės tapo D grupės lyderiais, antri kol kas – taip pat pergalę turintys anglai. Kroatai ir škotai dalinasi 3-4 vietas.