NBA Rytų konferencijos pusfinalio serijoje tarp Bostono „Celtics“ ir Milvokio „Bucks“ komandų prireiks lemiamų septintųjų, rungtynių.

Serijoje atsilikinėjusi „Celtics“ ekipa šeštajame mače svečiuose 108:95 (28:26, 25:17, 29:27, 26:25) pranoko titulą ginančius „Bucks“ krepšininkus.

Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 3-3.

Persvarą svečiai ėmė kaupti antrajame kėlinyje, kuomet surengė spurtą 8-0 ir pirmą kartą susitikime įgijo dviženklį pranašumą (40:30).

Toks skirtumas išliko iki pat ilgosios pertraukos (53:43). Po jos atstumas dar labiau išaugo. Bostono krepšininkai trečiajame kėlinyje jį sugebėjo padidinti beveik dvigubai (68:50).

Intriga sugrįžo į rungtynes ketvirtajame kėlinyje. Aikštės šeimininkai surengė sėkmingą atkarpą 8-0 ir deficitas aptirpo iki 6 taškų, o netrukus ir iki 4 (85:81).

Nepaisant to, perlaužti mačo galutinai nepavyko. Svečiai netruko atsakyti penkiais taškais iš eilės ir ėmė tolti (92:83), o dar po kelių akimirkų ekipas skyrė 13 taškų (100:87).

Tokiu skirtumu susitikimas ir pasibaigė. Pergalę iškovoję svečiai išplėšė lemiamą kovą – 108:95.

Nesulaikomai Bostono ekipos gretose žaidė Jaysonas Tatumas. Puolėjas per 43 minutes suvertė net 46 taškus ir atkovojo 9 atšokusius kamuolius. Amerikietis pataikė 7 tritaškius iš 15 bandymų.

Verta paminėti, kad tik ketvirtajame kėlinyje J.Tatumas pelnė 16 taškų.

Ne ką prasčiau pasirodė kitoje barikadų pusėje rungtyniavęs Giannis Antetokounmpo. Graikas per 41 minutę pasižymėjo 44 taškais, atkovojo net 20 atšokusių kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 46 (10/17 dvit., 7/15 trit., 5/7 baud., 9 atk. kam.), Jaylenas Brownas 22 (4/7 trit.), Marcusas Smartas 21 (5/9 trit., 7 rez. perd.), Derrickas White‘as 9, Danielis Theisas 4.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 44 (12/27 dvit., 2/3 trit., 14/15 baud., 20 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld.), Jrue Holiday 17 (3/10 trit.), Patas Connaughtonas 14, Brookas Lopezas 6, Wesley Matthewsas ir Bobby Portisas (10 atk. kam.) po 4.