Sakramento „Kings“ (29-21) svečiuose 119:109 (30:31; 31:23; 28:30; 30:25) įveikė vietos San Antonijaus „Spurs“ (14-38), o „Kings“ rungtynėse į pergalę vedęs Domantas Sabonis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.

Tai devintoji „Kings“ pergalė per 12 rungtynių, tuo tarpu San Antonijaus krepšininkai pralaimėjo 12-tą kartą per 13 sužaistų rungtynių.

Lietuvis per 37 žaidimo minutes sugebėjo pelnyti 34 taškus, atkovoti 11 kamuolių, perimti 2 kamuolius ir atlikti 4 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo 39-tas D. Sabonio dvigubas dublis šiame sezone, o pagal šį rodiklį pastarasis lyderiauja visoje NBA lygoje.

D. Saboniui puikiai talkino ir De'Aaronas Foxas, pridėjęs 31 tašką ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų.

Pastarųjų duetas ne tik puikiai sužaidė rungtynes. bet ir perrašė istoriją. D. Sabonis ir A. Foxas tapo pirmuoju duetu nuo 1967-1968 m. sezono, pelniusi po 30 ir daugiau taškų.

„Kings“  veržtis į priekį pradėjo dar antrajame kėlinyje, kur pavyko susikrauti dviženklę persvarą (49:37).

Nors šeimininkams vėliau pavyko priartėti, ketvirtajame kėlinyje svečiai vėl ėmėsi kontroliuoti situaciją. Galiausiai Keegano Murray taiklūs baudos metimai užtikrino Sakramento krepšininkų pergalę.

„Spurs“: Malaki Branhamas 22  Joshas Richardsonas 19 (8 atk. kam., 3 rez. perd.), Keldonas Johnsonas (8 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Jakobas Poeltlas (12 atk. kam. po 18, Zachas Collinsas 14 .

„Kings“: Domantas Sabonis 34 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), De'Aaronas Foxas 31 (10 rez. perd.), Malikas Monkas 22 (3 atk. kam., rez. perd.), Harrisonas Barnesas 14.