Kovoje dėl geresnių pozicijų reguliariojo sezono pabaigoje Alytaus „Dzūkija“ (10/20) iškovojo svarbią pergalę prieš Prienų „Skycop“ (11/19) ir išsaugojo viltis pakilti iš aštuntosios turnyrinės lentelės vietos.

Net 16 taškų per trečiąjį ketvirtį surinkęs Karemas Kanteris atvedė „Dzūkiją“ į pergalę 88:78 (18:19, 23:12, 29:26, 18:21) kuri nutraukė dviejų nesėkmių iš eilės seriją.

Jau penktąjį dvigubą dublį per 11 rungtynių surinkęs K. Kanteris pelnė 24 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir surinko 34 naudingumo balus. 14 atkovotų kamuolių – naujasis turko asmeninis rekordas „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.

Turkui puikiai talkino Elijah Brownas, kuris pelnė 22 taškus (11/13 met.) ir surinko 33 naudingumo balus. Tai buvo ir naudingiausios, ir rezultatyviausios amerikiečio rungtynės Lietuvoje.

„Skycop“ gretose spindėjo 18 taškų ir 27 naudingumo balus surinkęs Žygimantas Janavičius. Darjušas Lavrinovičius pridėjo 17 taškų.

Namuose rungtyniavę alytiškiai kur kas geriau atrodė iki ilgosios pertraukos ir po pirmųjų dviejų ketvirčių turėjo dviženklį pranašumą – 41:31.

Vis dėlto, „Skycop“ kur kas geriau pradėjo antrąją rungtynių dalį ir įpusėjus trečiajam ketvirčiui sumažino savo deficitą iki minimumo – 51:52. Tačiau žvėriškai žaidžiusio K. Kanterio vedama „Dzūkija“ spurtavo 19:5 ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo jau 13 taškų skirtumu (57:70).

„Dzūkijos“ ekipos pranašumas ketvirtajame kėlinyje vienu metu siekė ir 18 taškų (78:60). Prieniškiai sugebėjo išvengti sutriuškinimo, tačiau ne pralaimėjimo.

„Dzūkijos“ krepšininkai kovą dėl atšokusių kamuolių prieš prieniškius laimėjo triuškinamai – 46:27. Prieniškių šiose rungtynėse neišgelbėjo ir itin gerai brangintas kamuolys. „Skycop“ suklydo vos šešis kartus, kai „Dzūkija“ – 13.