Olimpiniame ledo ritulio turnyre Pekine baigėsi B grupės kovos. Čia įspūdingame mūšyje Čekija (2/1) po pratęsimo 6:5 (1:1, 2:1, 2:3, 1:0) įveikė Rusijos olimpinio komiteto (ROC) rinktinę (2/1).

Trečiojo kėlinio pradžioje rusai atsiliko 2:4, bet tada pelnė tris įvarčius iš eilės vos per penkias minutes – varžovus sušaudė Kirilas Semionovas (44 min.), Arsenijus Griciukas (47 min.) ir Andrejus Čibisovas (49 min.).

Vis tik džaiugėsi rusai neilgai – vos po akimirkos, tą pačią 49-ąją minutę rezultatą išlygino Tomašas Hyka.

Pratęsime pergalingą įvartį 65-ąją mačo minutę pelnė Liboras Šulakas.

Nepaisant pralaimėjimo ROC vis tiek iškovojo pirmą vietą grupėje, o Čekija liko trečia. Kiek anksčiau šioje grupėje Danija (2/1) 5:3 įveikė Šveicariją (0/3). Danai liko antri, šveicarai – ketvirti.

Vyrų turnyre iš viso dalyvauja 12 rinktinių, išskirstytų į tris grupes. Visos jos tęs kovą atkrintamosiose, tačiau 4 geriausios rinktinės pateks tiesiai į ketvirtfinalį.