Dar vieną puikią pergalę NBA Vakarų konferencijoje iškovojo Hjustono „Rockets“ (6/3). Rezultatu 107:104 jie įveikė Denverio „Nuggets“ (8/2) ir taip įsirašė šeštąją pergalę iš eilės.

Šešių pergalių serija Hjustono klubui yra ilgiausia nuo 2021 m. sausio mėn.

Į ketvirtąjį ketvirtį Denveris įžengė turėdamas nedidelę persvarą (74:76), kai likus 2 sekundėms iki trečiojo ketvirčio pabaigos Collinas Gillespie pataikė metimą iš 20 metrų.

Likus kiek mažiau nei 2 min. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Rockets“ veteranas Jeffas Greenas pataikė svarbų tritaškį ir išvedė Hjustoną į priekį 103:94, tačiau čempionai nusileisti neketino.

„Nuggets“ surengė atkarpą 8:0 ir taip prie varžovų priartėjo per vieną taškelį (103:102). Visgi paskutinis Nikola Jokičiaus tritaškis skriejo pro šalį ir „Nuggets“ jau neturėjo šansų išsigelbėti – 107:104.

Denverio komandos gretose šįkart vėl lyderiavo N. Jokičius. Serbas pelnė net 36 taškus, atkovojo 21 kamuolį, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir taip surinko dar vieną trigubą dublį.

Laimėtojus į pergalę vedė Fredo VanVleeto ir Alpereno Senguno dueto. Pastarieji atitinkamai surinko 26 ir 23 taškus.

Antradienį NBA vidurio sezono turnyre „Nuggets“ susitiks su Los Andželo „Clippers“, o su šia komanda penktadienį sėkmingą atkarpą sieks pratęsti ir „Rockets“.

„Rockets“: Fredas VanVleetas 26 (4 rez. perd.), Alperenas Sengunas 23 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Jeffas Greenas 15 (4 atk. kam.), Dillonas Brooksas 10 (4 atk. kam.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 36 (21 atk. kam., 11 rez. perd.), Michaelis Porteris jaunesnysis 25 (10 atk. kam.), Aaronas Gordonas 16 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Reggie Jacksonas 14 (4 atk. kam.).