11
Jutos krepšininkai žengė į Vakarų konferencijos pusfinalį (nuotr. SCANPIX)

Jutos „Jazz“ naujokas Donovanas Mitchellas sužaidė neįtikėtiną kėlinį ir kartu su komandos draugais iš tolimesnių kovų NBA atkrintamosiose išmetė Oklahomos „Thunder“ krepšininkus.

11

„Jazz“ namie įsirašė pergalę 96:91 (18:22, 23:19, 37:29, 18:21) ir seriją iki keturių pergalių laimėjo 4-2.

Vakarų konferencijos pusfinalyje „Jazz“ susitiks su Hjustono „Rockets“.

Dar vienas įspūdingas rungtynes sužaidė lygos naujokas D.Mitchellas, pelnęs 38 taškus (9/18 dvit., 5/8 trit., 5/5 baud.). Jis net 22 taškus surinko per trečią kėlinį.

„Thunder“ komandą gelbėti bandė Russellas Westbrookas, surinkęs 46 taškus (11/24 dvit., 7/19 trit., 3/6 baud.) ir atkovojęs 10 kamuolių.

Gynėjas nesulaukė jokios pagalbos iš kitų komandos žvaigždžių. Paulas George’as surinko vos 5 taškus (2/10 dvit., 0/6 trit., 1/2 baud.). Nepastebimas liko ir Carmelo Anthony, pasižymėjęs 7 taškais (3/7 dvit., 1/2 baud.).

„Jazz“ pergalę kiek apkartino pagrindinio įžaidėjo Ricky Rubio trauma. Jis susižeidė koją ir šeštosiose rungtynėse spėjo aikštėje išbūti vos septynias minutes.

„Thunder“ klubo laukia karšta vasara. Akivaizdu, kad didžiojo trejero idėja su R.Westbrooku, P’George’u ir C.Anthony nedavė norėtų rezultatų.