Portugalijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos A grupės rungtynėse po dramatiškos kovos 2:1 palaužė Airijos futbolininkus.

Bruno Fernandesas po kontakto su varžovu krito baudos aikštelėje ir jau susitikimo pradžioje uždirbo vienuolikos metrų baudinį. Netrukus prieš atliekant smūgį tarp Cristiano Ronaldo ir Dara O‘Shea įvyko konfliktas. Gynėjas nuspyrė portugalo padėtą kamuolį ir už tai sulaukė smūgio. Visgi Portugalijos rinktinės žvaigždei 15-ąją minutę nepavyko realizuoti baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Johnas Eganas 45-ąją minutę standartinės situacijos metu tiksliu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Airiją į priekį 1:0.

C.Ronaldo 89-ąją minutę puikiu smūgiu galva išlygino rezultatą 1:1. Pastarasis 96-ąją minutę dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė portugalams dramatišką pergalę 2:1. Portugalas pagerino iki šiol Ali Daei priklausiusį rekordą (109 įvarčių) ir tapo rezultatyviausiu visų laikų žaidėju rinktinėse (111 įvarčių)