Įspūdingai atsitiesusi Prancūzijos futbolo rinktinė žengė į UEFA „Tautų“ lygos finalą. Turine vykusiose pusfinalio varžybose prancūzai 3:2 (0:2) palaužė Belgijos futbolininkus.

Belgai po pirmojo kėlinio turėjo dviejų įvarčių persvarą – pasižymėjo Yannickas Carrasco (37 min.) ir Romelu Lukaku (40 min.).

Tačiau Prancūzija neketino pasiduoti ir galiausiai dramatiškai triumfavo. 62-ąją minutę Karimas Benzema sušvelnino rezultatą, o dar po septynių minučių jį išlygino 11 m baudinį realizavęs Kylianas Mbappe.

88 minutę R. Lukaku dar kartą pasižymėjo, bet po VAR peržiūros įvartis buvo neįskaitytas. Netrukus emocijos sprogo kitoje barikadų pusėje, kai jau per pridėtą laiką įvartį pelnė Theo Hernandezas ir išvedė Prancūziją į priekį 3:2.

Prancūzija sekmadienį finale kausis su Ispanija.