Dvidešimt penkeri metai – tiek Anglijos futbolo rinktinei prireikė, kad ir vėl patektų į Europos čempionato pusfinalį, bet pagaliau jai tai pavyko. Anglai „Euro 2020“ ketvirtfinalyje be gailesčio pervažiavo Ukrainą ir tęsia puikų pasirodymą.

Garetho Southgate’o auklėtiniai Romoje net 4:0 (1:0) suvarpė varžovus ir pusfinalyje kausis su Danija.

Paskutinį kartą tarp keturių stipriausių Europos čempionato komandų Anglija buvo patekusi dar 1996 m.

Anglija šiame čempionate ir toliau išlieka nepraleidę įvarčio – per penkerias rungtynes patys mušė 8 kartus.

Į priekį anglai išsiveržė jau 4-ąją minutę, kai Harry Kane'as puikiu smūgiu perkėlė kamuolį per vartininką.

Ukraina visiškai palūžo po pertraukos, kai praleido du greitus įvarčius – 46 min. Harry Maguire'as standartinės situacijos galva nuginklavo vartininką, o dar po keturių minučių identiškai pasižymėjo H. Kane’as.

63 min. Jordanas Hendersonas prisijungė prie kompanijos – pridėjo ir trečią įvartį galva.

Nepaisant pralaimėjimo tai – istorinis pasiekimas Ukrainai, kuri anksčiau niekada nebuvo žaidusi Europos čempionato ketvirtfinalyje.