7
„Real“ – „Sevilla“ rungtynės (nuotr. SCANPIX)

Ispanijos „Copa del Rey“ turnyro aštuntfinalio atsakomosiose rungtynėse Madrido „Real“ klubas pratęsė įspūdingą nepralaimėtų mačų seriją, nors likus žaisti 13 minučių turėjo dviejų įvarčių deficitą.

7

Pirmąsias rungtynes Madride 0:3 pralaimėjusi „Sevilla“ namuose kibo „Karališkajam klubui“ į atlapus, tačiau rungtynės baigėsi lygiosiomis 3:3.

„Sevilla“ pirmavo po Danilo įvarčio į savus vartus 8-ąją minutę, tačiau 48-ąją rezultatą išlygino Marco Asensio.

Jau 53-ąją minutę „Sevilla“ naujokas Stevenas Jovetičius rezultatą vėl persvėrė, o Vicente Iborra 77-ąją minutę įmušė trečiąjį įvartį. Norint patekti į kitą etapą Sevilijos ekipai reikėjo dar bent dviejų.

Vis dėlto 83-ąją min. „Real“ gavo teisę mušti 11 metrų baudinį, kurį realizavo Sergio Ramosas, o paskutinėje rungtynių atakoje jau per teisėjo pridėtą laiką įvartį įmušė Karimas Benzema.

Turnyro ketvirtfinalyje „Real“ susitiks su „Barcelona“.

Pastarąjį kartą Madrido klubas pralaimėjimą patyrė 2015-2016 m. Čempionų lygos ketvirtfinalio pirmajame susitikime, kai „Wolfsburg“ namuose laimėjo 2:0. Tai vyko 2016 metų balandžio 6-ąją.