Nors Vilniaus „Wolves“ (6-10) krepšininkai jau neturi šansų žengti į Europos taurės atkrintamąsias varžybas, tačiau pergalių lengvai dalinti varžovams taip pat neketina. Vilniečiai svečiuose 75:57 (15:15, 17:16, 15:19, 28:7) nukovė Venecijos „Umana Reyer“ (6-10) komandą.

Šis pralaimėjimas italų ekipai reiškia, kad jie prarado šansus išsaugoti šansus keliauti į kitą turnyro etapą.

Nors pirmieji rungtynėse taškus pelnė Vilniaus krepšininkai, bet čia pat varžovai atsakė atkarpa 8-1 ir nutolo (3:8). Atstumas buvo padidėjęs dar šiek tiek (6:12). Visgi, ketvirtį svečiai uždarė sėkmingiau. Puolime atsitiesę „Vilkai“ pelnė keturis taškus iš eilės ir išlygino rezultatą – 15:15.

Antrajame kėlinyje į priekį vėl bėgti bandė aikštės šeimininkai, spurtavę 6-0 (19:23). Nepaisant to, svečiai nesutriko ir patys atsakė 7 taškais iš eilės (28:25). Nors italai dar buvo susigrąžinę trapią persvarą, bet Eigirdo Žukausko dvitaškis leido vilniečiams pirmąją mačo dalį užbaigti būnant priekyje – 32:31. „Wolves“ pirmavo, nors tritaškius per pirmus du kėlinius metė vos 8 proc. taiklumu.

Tikslą pasiekė vos vienas tritaškis iš 13 bandymų. Antrąją susitikimo dalį svečiai atidarė dviemis rezultatyviais išpuoliais (37:31), bet skolingi neliko ir aikštės šeimininkai, atsakę spurtu 7-0 (37:38). Likus žaisti 10 sekundžių trečiajame kėlinyje, Tre'Shawno Thurmano baudos metimas lygino rezultatą (47:47).

Apsiginti vilniečiams paskutinėje atakoje nepavyko. Marco Spissu smeigė tritaškį ir suteikė persvarą italams – 47:50

Tačiau viskas pasikeitė ketvirtajame kėlinyje. Netrukus sekė „Wolves“ atkarpa 8:0 ir po Vitalijaus Kozio dvitaškio su pražanga likus 8 minutėms pranašumas išaugo iki 5 taškų (55:50). Ilgainiui vilniečiai įsmeigė dar du tritaškius ir persvara pasiekė dviženklę (61:51).

Užsikūręs puolimo variklis toliau nesustojo ir „Wolves“ vis pasižymėdavo taškais, o varžovai atrodė visiškai sutrikę. Skirtumas galų gale išaugo ir jau tapo triuškinantis. Susitikimą Vilniaus komanda laimėjo rezultatu 75:57.

Lemiamą mačo kėlinį „Wolves“ laimėjo net 28:7.

„Wolves“: Tre'Shawnas Thurmanas 14 (3/7 dvit., 1/4 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam.), Christianas Mekowulu 12, Garrisonas Brooksas 11, Eigirdas Žukauskas (7 atk. kam.), Kristupas Žemaitis (7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Jeffery Tayloras (5 kld.) po 9, Vitalijus Kozys 6, Arnas Beručka 5 (1/6 trit.).

„Umana Reyer“: Maxas Heideggeris 19 (3/7 dvit., 4/7 trit., 1/5 baud.), Amedeo Tessitori 13 (8 atk. kam., 5 per. kam.), Davide'as Casarinas 8, Aamiras Simmsas 7, Marco Spissu (1/6 trit., 6 rez. perd.) ir Kyle'as Wiltjeras po 5.