10
Vokietija – JAV (nuotr. SCANPIX)

Pergalę kontrolinime mače iškovojo Pasaulio taurei besiruošianti JAV rinktinė. Steve'o Kerro auklėtiniai 99:91 įveikė Vokietijos rinktinę.

10

Rungtynes abi komandos pradėjo žengdamos koja kojon (26:26), tačiau vokiečiai, vedami Denniso Schroderio, sužaidė puikų kėlinį (28:20) ir prieš pertrauką susikrovė 8 taškų pranašumą (54:46).

Vienu metu trečiajame kėlinyje po Johanneso Voitgmanno dvitaškio vokiečių persvara pasiekė rekordinę – 16 taškų (71:55) ir atrodė, kad Vokietija galutinai perlauš rungtynes. Tačiau amerikiečiai nepasidavė: atsakė atkarpa 18:6 ir prieš lemiamas 10 minučių sumažino skirtumą iki 4 taškų (73:77).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Franzo Wagnerio tritaškio vokiečiai nutolo per 9 taškus (86:77), bet amerikiečiai atsakė trimis tritaškiais paeiliui ir po dviejų Anthony Edwardso tolimų šūvių išlygino rezultatą (86:86).

Likus 2 minutėms Mikalas Bridgesas tritaškiu persvėrė rezultatą (86:89), netrukus A.Edwardsas pridėjo 4 taškus paeiliui ir amerikiečiai likus minutei nutolo per 7 taškus (93:86).

Įspūdingai žaidęs A.Edwardsas per 34 minutes surinko 34 taškus (7/13 dvit., 4/8 trit., 8/8 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 blokus.

Rezultatyviausiai vokiečių ekipoje žaidė F.Wagneris, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 17 taškų (4/8 dvit., 2/8 trit., 3/5 baud.), 10 atkovotų bei 2 perimtus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

JAV: Anthony Edwardsas 34 (7/13 dvit., 4/8 trit., 6 atk. kam.), Tyrese'as Haliburtonas ir Austinas Reavesas po 16, Jalenas Brunsonas 8.

Vokietija: Franzas Wagneris 17, Dennisas Schroderis 16 (10 rez. perd.), Moritzas Wagneris 14, Danielis Theisas ir Adreasas Obstas po 12, Johannesas Voigtmannas 11.D