„Barcelona" Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 01 turėjo pripažinti „Rayo Vallecano“ futbolininkų pranašumą.

Alvaro Garcia 7-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Rayo Vallecano“ ekipą į priekį 1:0.

Jordi Alba 25-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Ferranas Torresas pirmojo kėlinio pabaigoje nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Adama Traore 76-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Memphis Depay‘us 80-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą sėkmingai kamuolį atrėmė Stole‘as Dimitrievskis.

Rungtynių teisėjas 86-ąją minutę raudona kortele nubaudė „Rayo Vallecano“ vyriausiąjį trenerį Andoni Iraola