Šeštadienį „Optibet A lygos“ 9-ajame ture užfiksuotos dramatiškos lygiosios. Dviem įvarčiais atsilikinėję Kauno raj. „Hegelmann“ jau per pridėtą rungtynių laiką išlygino rezultatą prieš Vilniaus „Žalgirį“ – dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2 (0:1).

Jau nuo rungtynių pradžios abi komandos demonstravo didelį norą atakuoti, o 29 minutę kilo vienas didžiausių gaisrų prie „Hegelmann“ vartų. Baudos aikštelėje Francis Kyeremeh galingai smūgiavo į vartus, bet Ignas Plūkas puikiai blokavo smūgį. Kamuolys dėkingai atšoko šalia buvusiam Renanui Oliveirai, bet brazilas nesugebėjo pelnyti įvarčio.

Netrukus kauniečiai netikėtai sulaukė savosios galimybės, kai Mario Paveličius suklydo prie savo baudos aikštelės. Kamuolį perėmęs Misaki Sato prasmuko arčiau vartų, bet jo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Tuo tarpu „Žalgirio“ pastangos puolime davė vaisių. 35 minutę Fabianas Ourega baudos aikštelėje galva atmetė kamuolį Josipui Tadičiui, kuris iš arti pasiuntė kamuolį pažeme į vartus. Patyrusiam kroatui tai buvo pirmasis įvartis šiame sezone. Kėlinio pabaigoje Lietuvos čempionai buvo arti ir antrojo įvarčio – Nicolas Gorobsovas ambicingu smūgiu sudrebino vartų virpstą.

Po pertraukos „Hegelmann“ siekė išlyginti rezultatą ir dažnai pavojų kėlė kontratakose, jų smaigalyje ne kartą atsidūrė Ignas Kružikas. 55 minutę jo klastingą smūgį į kairįjį kampą atrėmė vartininkas Edvinas Gertmonas, o kiek vėliau saugas techniškai suklaidino kelis varžovus, bet netiksliai smūgiavo į vartus.

„Žalgiris“ puolime taip pat darbavosi aktyviai ir 66 minutę padvigubino pranašumą. Nicolasas Gorobsovas pakėlė kampinį, o kelių varžovų apsuptyje sėkmingai sužaidė R. Oliveira, pasižymėjęs tiksliu smūgiu galva. Tokiu būdu legionierius atidarė savo įvarčių sąskaitą Lietuvoje.

Andriaus Skerlos auklėtinių reakcija į praleistą įvartį buvo produktyvi – sėkmingai sužaidė po keitimo aikštėje pasirodęs žaidėjų duetas. Po pakelto kampinio Augustinas Klimavičius galva pamušė kamuolį prie vartų buvusiam Ibrahimui Olaosebikanui, o šis kokybiškai išpildė gautą progą.

Svečiai iš sostinės neturėjo ramybės iki rungtynių pabaigos ir nesugebėjo išsaugoti pergalės. Jau per pridėtą teisėjo laiką Hugo Figueredo iš maždaug 40 metrų atliko perdavimą į baudos aikštelę, o kamuolys, kurio nepasiekė ne vienas žaidėjas, įkrito į kairįjį vartų kampą.

Po šių lygiųjų situacija turnyro lentelėje nepasikeitė. Antroje vietoje žengiantis „Hegelmann“ (17 tšk.) toliau lenkia vieta žemiau esantį „Žalgirį“ (16 tšk.).