Sužaidus kiek daugiau nei pusę reguliaraus sezono rungtynių Baltarusijos aukščiausioje lygoje stipriausias šalies klubas Elektrėnų „Energija“ demonstruoja vis rezultatyvesnį ir svarbiausią pergalingą žaidimą. Per 22 – ejas varžybas elektrėniškiai pasiekė 14 pergalių, kartą nusileido varžovams pratęsime, dukart po baudinių serijos ir 5 kartus turėjo pripažinti varžovų pranašumą pagrindiniame laike, teigiama pranešime spaudai.

Bendroje trylikos komandų įskaitoje su 45 taškais lietuviai rikiuojasi 3 – ioje vietoje. „Energija“ vis dar pirmauja lygoje pagal namuose laimėtų rungtynių santykį (9 pergalės iš 12 žaistų). Pagal pelnytų įvarčių skaičių visoje lygoje elektrėniškiai yra 2 – i (112 įv.), pagal praleistų į savo vartus 6 – i (71 įv.), pagal surinktas baudos minutes 5 – i (314 min.).

Pusę komandos įvarčių pelnė pirmasis „Energijos“ penketukas: Paulius Gintautas 26, Dovydas Kulevičius ir Dominykas Bisturys po 11, Tomas Vyšniauskas 5, Rolandas Aliukonis 2.

Paulius Gintautas (26 įv., 18 perd.) ir Dovydas Kulevičius (11 įv., 33 perd.) po 22 – iejų sužaistų rungtynių dalinasi 2 – 3 vietas visoje Baltarusijos aukščiausioje lygoje pagal surinktus rezultatyvumo taškus. Pirmoje vietoje Žlobino „Metallurg2” lyderis Vladislav Černov su 26 įvarčiais ir 19 perdavimų.

Dovydas Kulevičius yra absoliutus lyderis visoje lygoje pagal atliktus rezultatyvius perdavimus (33) ir lenkia artimiausią konkurentą Andrejų Peregudą iš Gomelio 9 taškais. Tarp rezultatyviausiai rungtyniaujančių lygos gynėjų pirmoje vietoje rikiuojasi Rolandas Aliukonis, kurio sąskaitoje 2 įvarčiai ir net 17 rezultatyvių perdavimų.

Primename, kad klubas iš Lietuvos kelia sau ambicingus tikslus – iškovoti prizininkų medalius Baltarusijos aukščiausioje lygoje. Iki naujųjų 2014 metų Elektrėnų „Energijos“ dar laukia 12 rungtynių, iš kurių pusę žais namų arenoje. Artimiausi susitikimai lapkričio 21 – 22 d. su „Raubiči97” išvykoje, o lygiai po savaitės atsakomosios rungtynės Elektrėnų ledo rūmuose.