Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse namuose minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Torino“ futbolininkus.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Alessandro Bastoni 20-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

Denzelis Dumfriesas 30-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Inter“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Lautaro Martinezas, kuriam nepavyko nukreipti tiksliai kamuolio į tuščius likusius vartus.

Hakanas Calhanoglu atliko pavojingą smūgį pirmuoju lietimu iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Alexis Sanchezas 88-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.